فروش فرمول های بسته حمایتی تولید انواع شوینده خانگی

دسته بندي : مهندسی » فرمول های شیمیایی
این بسته حمایتی فرمول انواع شوینده های خانگی با کیفیت را ارائه می دهد. لیست محصولات عبارتند از:
1-مایع دستشویی
2- مایع ظرفشویی
3- شیشه شوی
4- مایع سفید کننده
5- مایع جرمگیر در این بسته فرمولی تفاوت فرمول 1 و2 در میزان مقدار سدیم تری پلی فسفات می باشد که میزان آن در مایع ظرفشویی بیشتر می باشد.
درتولید مایعات شوینده و پاک کننده این مورد را همیشه در نظر بگیرید که استفاده از سورفکتانت های اصلی و سورفکتانت های کمکی نقش مهمی در کیفیت و کارآیی محصول تولیدی دارد.
بدین گونه که اگر مقدار اندازه حجم سورفکتانت اصلی مانند تگزاپون را در فرمول زیاد بگیریم و کمتر از مقدار اندازه سورفکتانت کمکی استفاده کنیم محصول تولیدی ما دارای قدرت دترنجتی قوی میشود که این مایعات با پوست های حساس سازگار نیست و باعث آسیب می شود
اما اگر در هنگام استفاده از تگزاپون قدرت کف دهی و امولسیون کنندگی آن را با سورفکتانت های گیاهی ملایم و بی ضرر مانند بتایین و کوکونات افزایش دهیم محصول نهایی ما از کارآیی و سلامت بالاتری برخودار می شود. اما لازم می دانیم در مورد تگزاپون توضیحاتی را خدمتتان ارائه دهیم.
سدیم لوریل اتر سولفات با نام تجاری تگزاپون، خمیر نیمه شفاف سفید یا زرد که دارای بوی ملایم بوده و با غلظت های 30 الی 70 درصد در بازار موجود است
.جز مواد آنیونی محسوب می شود و از خانواده آلکیل اتر سولفات ها می باشد و از ترکیب یک الکل چرب به عنوان مثال روغن نارگیل با اکسید اتیلن و سولفوناسیون متعاقب آن بدست می آید.
به دوشکل صدفی و n70 موجود است .تگزاپون صدفی در تولید محصولات کدر مانند شامپو ها استفاده می شود و تگزاپون n70 خمیری با ویسکوزیته بالا که در تولید مایعات شفاف کاربرد دارد.
دارای کف فراوان است، چربی را براحتی از بین می برد و در ۹۰٪ مواد بهداشتی و پاک کننده نقش بسزایی دارد. تگزاپون در آب گرم براحتی قابل حل است و برای اینکه غلظت آن بیشتر شود از مقداری نمک استفاده می کنند تا پایداری آن حفظ شود. سدیم لوریل اتر سولفات از واکنش کلر سولفونیک اسید (CSA) تهیه می شود.
دسته بندی: مهندسی » فرمول های شیمیایی

تعداد مشاهده: 320 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

فرمت فایل اصلی: pdf

حجم فایل:232 کیلوبایت

 قیمت: 500,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل